PradžiaL TeminiaiVestuvių idėjos, idėjos vestuvėms

Vestuvių idėjos, idėjos vestuvėms

 • Vestuvių dekoravimas
  Vestuvės daugeliui yra svarbiausia gyvenimo šventė, todėl visi trokštame, kad ta diena, kai gyvenimą susiesime su mylimu žmogumi, būtų tobula. Gražios vestuvės, kaip ir pats gyvenimas,susideda iš daugybės smulkmenų, kurios ir padaro jūsų šventę nepakartojamą.
  Plačiau
 • Šešios įdomios vestuvių dekoravimo idėjos
  Vasara, nors ir primenanti rudenį, yra vestuvių metas. Jei planuojate vestuves ir užklydote į mūsų portalą, ko gero jau susipažinote su mūsų siūloma atributika vestuvėms, tačiau šiuo tinklaraščio įrašu mes norime pasidalinti su jumis gal būt kiek netradicinėmis, bet mielomis ir įkvepiančiomis vestuvių dekoravimo idėjomis.
  Plačiau
 • Įdomiausi spalviniai deriniai vestuvėms
  Balta, šampaninė, kreminė, rožinė, žydra yra tradicinės vestuvių spalvos. Tačiau ar kada nors pagalvojote, kokios smagios ir gražios gali būti vestuvės, jei panaudosite visiškai vestuvėms nebūdingas spalvas?
  Plačiau
 • Vestuviniai kvietimai
  Nustebinkite draugus ir artimuosius išradingais vestuviniais kvietimais. Tegul jie jaučiasi svarbiais ir laukiamais Jūsų šventės dalyviais. Juk vestuvės be draugų ir artimųjų – neįsivaizduojamos. Kas kitas brauks ašaras, mėtys rožių žiedlapius, sveikins ir nuoširdžiai džiaugsis už Jūsų laimę, jei ne jie? Dažnai bendra šventės nuotaika priklauso būtent nuo jus supančių žmonių nusiteikimo, tad pradėkime kurti pozityvią šventės nuotaiką nuo pat kvietimo įteikimo. Štai kelios įdomios idėjos vestuviniams kvietimams, kurios nustebins net ir visko mačiusius.
  Plačiau
 • Kaip padėkoti į vestuves susirinkusiems svečiams?
  Kodėl nepaglosčius širdies draugams ir artimiesiems išradingais padėkos žodeliais ir smulkiomis dovanėlėmis? Gražus padėkos gestas ar paprastas lietuviškas Ačiū papuoš Jūsų vestuves nemažiau nei prašmatniausios gėlių puokštės, o pasitelkę truputėlį fantazijos - dovanėles svečiams, paversite smagiomis ir netikėtomis šventės dekoro detalėmis.
  Plačiau
 • Jūsų nepamirštamoms vestuvėms
  Norite, jog Jūsų vestuvės būtų įdomesnės už kaimynų Jono? Džiaugtumėtės jei visi šventės svečiai liktų sužavėt, o kalbos apie nuostabias jūsų vestuves pasklistų, kaip toje pasakoje – net už devynių kalnų ir devynių girių? Tuomet skaitykite toliau.
  Plačiau
 • Ką dovanoti jaunavedžiams?
  Gavote pakvietimą į vestuves, kuriame nurodyta, jog dovanas reikia įteikti vokelyje? Deja, krištolinių taurių, indaplovės ar virtuvinio kombaino į voką tikrai nesupakuosime, todėl einame lengvesniu keliu – dedame neįnoringus šlamančius į voką ir skubame švęsti... Klausimas tik vienas: kas šiandien lieka jaunavedžių nuoširdiems prisiminimams iš jų spindinčios šventės? Nejaugi tik šūsnis ‘‘bagotų‘‘ vokelių...?
  Plačiau
 • Kaip puošti vestuvinį vaišių stalą
  Šventiniam vestuvių stalui reikia estetikos ir grožio nei kiek ne mažiau nei gardžių vaišių ant jo. Tai pirmoji, oficiali, ką tik susikūrusios naujos šeimos vakarienė, todėl tegul ji būna tokia pat elegantiška kaip ir puošni nuotakos suknelė. Štai keli patarimai, kaip padaryti taip, jog vestuvinės vaišės netaptų eiline vakariene, o svečių lauktų ne tik šventė skrandžiui, bet ir širdžiai.
  Plačiau
 • Vestuvės: vaikų stalas
  Vestuvės – suaugusiųjų šventė, tačiau vaikų dalyvavimo jose išvengti tikrai nepavyks. Nebijokite, vaikai tikrai nesugadins jūsų šventės, o ją netgi papuoš. Tik nepamirškite jiems skirti šiek tiek dėmesio. Lakstyti paskui juos jums tikrai nereikės, o dėmesio skirkite jų veikloms, nes nuobodžiaujantys vaikai tikrai gali trukdyti sklandžiai šventės eigai.
  Plačiau
 • Vestuvinių šampano taurių dekoras
  Štai, ta akimirka, kai laimingi jaunavedžiai paskelbiami vyru ir žmona, artimieji braukia džiaugsmo ir susijaudinimo ašaras, svečiai išėjusius iš bažnyčios apipila ryžiais arba žiedlapiais. Tai akimirka, kurią palydi ne tik plojimai, šypsenos ir džiaugsmingi sveikinimai, bet ir pirmieji tostai bei šampanas. Tuo momentu atrodo, kad šampano taurės – tik smulkmena. Bet juk žinote posakį: „Dievas slypi detalėse.”. Tegul vienos svarbiausių švenčių metu visos detalės būna apgalvotos, net ir jaunųjų šampano taurės.
  Plačiau
« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba