PradžiaUgnies efektai

Ugnies efektai

Kerinčios ugnies projektorių liepsnos

"Balionų Šalies" profesionalų ugnies efektai ypatingi tuo, kad gali būti naudojami ne tik lauke, bet ir patalpose. Staigus kompiuteriu valdomas ugnies pasirodymas ypač rekomenduotinas įspūdžio sustiprinimui, pavyzdžiui, roko koncertuose.

Ugnies projektoriai puikiai tinka istorinės ar mistinės tematikos renginiams, pavyzdžiui, organizuojant barbarų puotą, pagonišką aukojimo dievams ceremoniją ar net raganų šėliones.

Ugnies pasirodymas neišvengiamas norint perteikti ir kai kurias lietuvių liaudies švenčių tradicijas. Be magiško ugnies žavesio sunkiai įsivaizduojamas ilgiausias Joninių vakaras, Morės deginimas ir kitos šventės.

Kompiuteriu valdomų ugnies projektorių suveikimo intervalas tik 0.5 sekundės, o liepsnos aukštis siekia iki 3 metrų. Saugus atstumas atlikėjams 1 - 1.5 metro. Tinka naudoti vidaus patalpose, kur lubų aukštis ne mažesnis nei 4 metrai.

Ugnies šou kaina nuo 1600 Lt (naudojant keturis ugnies projektorius), vieno projektoriaus kaina 400 Lt.

Ugnies projektorių nuotraukų galerija

Ugnies projektorių video galerija

Magiški ugnies indai

Jūsų svečiai liks maloniai nustebinti, jei kelią į šventinę puotą pažymėsite kerinčiomis ugnies indų instaliacijomis. Šis magiškas elementas ne tik padės Jums sukurti jaukią ir šiltą atmosferą, viduramžišką prabangą, bet ir prikaustys svečių žvilgsnius. Pašėlę ugnies liežuvėliai suteiks intymumo pilvo šokiams ar mistikos magų pasirodymams.

Ugnies indai gali būti naudojami tiek patalpose, tiek lauke. Specialios cheminės medžiagos visiškai saugios, be to, nebijo nei vėjo, nei lietaus. Visiškam saugumui užtikrinti būtina pasitikrinti tinkamą vietą, kurioje ugnies indai bus statomi.

"Balionų Šalies" specialistai ugnies žavesį pritaikys konkrečiai Jūsų renginiui ir sukurs tam specialias dekoracijas. Galime pasiūlyti pačių įvairiausių ugnies indų, kurių degimo trukmė nuo 30 minučių iki 2 valandų, liepsnos skersmuo nuo 7 iki 60 centimetrų, o liepsnos aukštis nuo 10 centimetrų iki 1.5 metro.

Ugnies indų nuotraukų galerija

Ugnies indų video galerija

« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba