PradžiaL TeminiaiTeminių renginių idėjos, teminiai vakarėliai

Teminių renginių idėjos, teminiai vakarėliai

 • "Adamsų šeimynėlė" vakarėlio idėjos
  Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad Adamsai – pikta, blogio jėgų apsėsta šeimyna. Tačiau nepaisant jų tamsaus įvaizdžio, jie yra linksmi ir geranoriški. Ruošiantis šiam vakarėliui įvaizdyje dominuos tamsios spalvos.
  Plačiau
 • "Akinių" vakarėlio idėjos
  Organizuodami teminį vakarėlį dažniausiai galvojame apie kostiumus, tačiau ne visi svečiai turi noro ir laiko ieškoti įmantrių kostiumų. Jei jūsų kompanija būtent tokia – pakvieskite visus ateiti su kuo įdomesniais akiniais. Pasipuošti jums gali padėti ir seneliai, kurie greičiausiai saugo savo jaunystės akinius, ir specializuotos parduotuvės.
  Plačiau
 • "Agata Kristi" vakarėlio idėjos
  Detektyvinės žmogžudystės vakarėlį reikia labai kruopščiai suplanuoti. Svečiai jam taip pat turi pasiruošti iš anksto. Kiekvienas jūsų svečias taps detektyvinės istorijos veikėju ir turės apsirengti kaip Agatos Kristi romano personažas. Pirmiausia nuspręskite dėl vakarėlio temos, t.y. pasirinkite detektyvinę istoriją, kur vyks žmogžudystė ir kas bus istorijos dalyviai – nuo to priklausys svečių apranga.
  Plačiau
 • "Angelai ir demonai" vakarėlio idėjos
  Šiame vakarėlyje susiduria gėris ir blogis, juoda ir balta, dangiškos būtybės ir pragaro monstrai, aštrūs ragai ir švelnūs sparnai. Aprangą pirmiausiai diktuoja spalvos ir aksesuarai. Angelai - balti, pasipuošę pastelinių spalvų aksesuarais (juostomis, diržais, pirštinėmis, plunksnomis, sparnais).
  Plačiau
 • "Antikinis stilius" vakarėlio idėjos
  Antikos laikais pagrindiniai vyrų drabužiai buvo togos arba šarvai. Moterys nešiojo lengvas sukneles. Nesvarbu, ar nusprendėte būti Romos imperatoriumi, dievu iš olimpo ar eiliniu senovės Graikijos gyventoju – jūsų kostiumas bus iš daug baltos medžiagos.
  Plačiau
 • "Arabiška naktis" vakarėlio idėjos
  Apranga ir stilius Daugelis iš vaikystės atsimename arabiškų pasakų knygą „Tūkstantis ir viena naktis”, kurioje pasakas savo karaliui kiekvieną naktį seka gražuolė Šecherezada. Jūsų svečiai – Šecherezados pasakų herojai: Aladinas, haremo gražuolės, sultonai, arabų princesės, gundančios pilvo šokėjos, džinai ir pabaisos.
  Plačiau
 • Balionų vakarėlio idėjos
  Išduosime vieną paslaptį - jei neturite ūpo ilgoms šventinių dekoracijų paieškoms ar jų derinimui - jus išgelbės balionai. Jau net kelios dešimtys jų šventės vietą paverčia ypatinga. O jei vien tik jiems dedikuoti visą vakarėlį? Mes galime garantuoti - nuobodu nebus! Tai viena smagiausių, estetiškiausių įkvepiančių temų ir vaiko gimtadieniui, ir mergvakariui, ir krikštynoms, ir vestuvėms, ir tiesiog smagiam draugų vakarėliui. Tai šventė visai šeimai.
  Plačiau
 • "Senovės Baltai" vakarėlio idėjos
  Baltais vadinamos etninės grupės, gyvenusios šalia Baltijos jūros. Šiais laikais gyvuoja tik dvi baltų tautos – latviai ir lietuviai, tačiau senovėje baltų kalbomis kalbančių tautų buvo daugiau: tai kuršiai, žiemgaliai, prūsai, jotvingiai, sėliai ir latgaliai.
  Plačiau
 • "Blondinės ir moksliukai" vakarėlio idėjos
  Šiai vakarėlio temai jus greičiausia įkvėpė AshtonoKutcherio prodiusuojamas šou „Gražuolės ir moksliukai“. Į tokį vakarėlį renkasi madingos, seksualios ir išsipusčiusios tuštutės ir visiškai nemadingi, greičiau juokingi, akiniuoti moksliukai.
  Plačiau
 • "Čigonų vestuvės" vakarėlio idėjos
  Čigoniškas vakarėlis turi būti ryškus visomis prasmėmis: ryški aplinka, ryškūs charakteriai, aistringa muzika, trankūs šokiai. Taip pat pageidautinas nuoširdumas, dosnumas ir vaišingumas, blizgesys ir užmojai be ribų. Daug ir be saiko - šio vakarėlio kredo…
  Plačiau
« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba