PradžiaŠventinė atributika

Šventinė atributika

 • Vestuvių atributika
  Domina atributika vestuvėms? Įvairi vestuvių (vestuvinė) atributika - dekoracijos, aksesuarai, papuošimai, smulkmenos. Vestuvių (vestuvinė) atributika internetu.
  Plačiau
 • Gimtadienių atributika
  Domina atributika gimtadieniams? Įvairi gimtadienių atributika - dekoracijos, aksesuarai, papuošimai, smulkmenos. Gimtadienių atributika internetu.
  Plačiau
 • Krikštynų atributika
  Domina atributika krikštynoms? Įvairi gimtadienių atributika - dekoracijos, aksesuarai, papuošimai, smulkmenos. Gimtadienių atributika internetu.
  Plačiau
 • Mergvakarių atributika
  Domina atributika mergvakariams? Įvairi mergvakarių atributika - dekoracijos, aksesuarai, papuošimai, smulkmenos. Mergvakarių atributika internetu.
  Plačiau
 • Bernvakarių atributika, atributika bernvakariams
  Domina atributika bernvakariams? Įvairi bernvakarių atributika - dekoracijos, aksesuarai, papuošimai, smulkmenos. Bernvakarių atributika internetu.
  Plačiau
 • Patalpų dekoracijos
  Patalpų dekoracijų pasirinkimas "Balionų Šalis" parduotuvėse ir "Švenčių Miestas" prekybos centre Jus tikrai maloniai nustebins. Mes pasirūpinome, kad kiekvienas savo šventei rastų tinkamas dekoracijas. Vienos iš populiariausių dekoracijų yra "pakabintukai" - dekoracijos pagamintos iš folijos, popieriaus arba polietileno. Jos puikiai tiks patalpų dekoravimui.
  Plačiau
 • Stalo serviravimas ir dekoravimas
  Jei keliate vestuves ar švenčiate krikštynas, papuoškite staltieses permatoma organza ar tiuliu, padekoruokite žvakes karoliukais, pabarstykite ant stalo stiklinių širdelių ar kitokios formos konfeti. Svarbiausia - suderinkite spalvas. Nereikėtų maišyti daug skirtingų spalvų.
  Plačiau
 • Torto ceremonija
  Svarbiausias šventės akcentas yra torto ceremonija. Tai turėtų būti ypatingas momentas, todėl Jūs pasirūpinkite tinkamu tortu, o mes Jums mūsų parduotuvėse išrinksime įspūdingas žvakutes. Manome, kad mūsų parduotuvėse yra didžiausias torto žvakučių pasirinkimas.
  Plačiau
 • Grimas ir piešimas ant veido
  Grimas puiki priemonė pasipuošti bet kokiai šventei – nesvarbu, ar į vakarėlį ruošiatės jūs, ar gimtadieniui norite įspūdingai papuošti savo atžalą.
  Plačiau
 • Helovino (Helovyno) atributika, atributika Helovinui (Helovynui)
  Domina atributika Helovinui (Helovynui)? Įvairi Helovino (Helovyno) atributika - dekoracijos, aksesuarai, papuošimai, smulkmenos. Helovino (Helovyno) atributika internetu.
  Plačiau
« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba