PradžiaPrekybos tinklassvenciumiestas.lt šventinės atributikos el. parduotuvė

svenciumiestas.lt šventinės atributikos el. parduotuvė

El. parduotuvė pradėjo veikti 2009 m. liepos mėnesį. Sprendimas perkelti dalį prekybos į virtualią erdvę buvo priimtas įmonės savininkų po to, kai dažnai sulaukdavome klientų priekaištų, kad norimų prekių tenka vykti į "Balionų Šalies" parduotuves, kartais net į kitą miestą...

Šiandien el. parduotuvė jau turi naują pavadinimą - "Švenčių Miestas". Keisti pavadinimą atėjo laikas, kai pastebėjome, kad balionai sudaro tik 20% pardavimų. Apie 80% prekių parduodamų "Švenčių Miesto" el. parduotuvėje sudaro įvairi teminė atributika, dangaus žibintai, fejerverkai.

Prekių paieška ir užsakymas

Prekes galite užsakyti naudodamiesi mūsų el. parduotuvės katalogais. Jūsų patogumui sukūrėme filtravimo sistemą, kas turėtų palengvinti reikiamų prekių paiešką. Jei turite klausimų, ar nerandade ieškomos prekės, mielai Jums padėsime telefonu  8-656 39468, el. paštu info@svenciumiestas.lt arba skype svenciumiestas.lt.

Apmokėjimas už prekes

Saugiai apmokėti už prekes galite įvairiais būdais:
1. naudodamiesi tiesiogine bankininkyste per mokejimai.lt sistemą. Saugų elektroninį pinigų pervedimą garantuoja mokejimai.lt sistema, kurios pagalba būsite iš mūsų svetainės perkelti į savo banko svetainę (AB bankas "Swedbank, AB SEB bankas, AB bankas "DnB Nord",  AB "Parex" bankas, Danske bankas, AB Nordea bankas, AB "Šiaulių bankas"), o sumokėję automatiškai būsite sugražinti atgal.
2. Galite padaryti paprastą bankinį pavedimą.
3. Galite sumokėti kurjeriui grynais prinigais atsiimant prekes. Jei jūsų užsakymo suma nesiekia 30EUR, tai už mokėjimą grynais imamas 3 EUR mokestis, kuris padengia operacijų grynaisias pinigais išlaidas.
4. Galite pasirinkti ir kitus mokėjimo būdus: tarptautinėmis Visa ir MasterCard kortelėmis (neaptarnaujamos kortelės, išleistos Didžiojoje Britanijoje, JAV ir Kanadoje), o taip pat per "PayPal" sistemą.

Prekių pristatymas

SvenciuMiestas.lt el. parduotuvėje užsakytas prekes mes VISADA pristatome jau kitą dieną (nebent jūs pageidausite kitaip). Tai svarbiausias mūsų tikslas, nes mes suprantame, kad Jūsų šventė negali palaukti. Visus užsakymus, apmokėtus iki 12 val. mes pristatysime jau kitą dieną. Jei esate juridinis asmuo, kurjeriai prekes Jums pristatys į biurą be išankstinio skambučio, o jeigu esate fizinis asmuo, kurjeriai prieš atvykdami Jūsų namų adresu Jums paskambins ir suderins pristatymo laiką. Daugelyje el. parduotuvių prekių pristatymas vykdomas tik darbo dienomis, tačiau už papildomą 6,-EUR mokestį mes galime pristatyti užsakytas prekes ir šeštadienį (tik į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir Panevėžį ). Prekių pristatymo kaina darbo dienomis visoje Lietuvoje yra tik 3 EUR, o jeigu perkate virš 30,-EUR, pristatymas  darbo dieną Jums nieko nekainuos. Perkant prekių virš 30,-EUR ir pasirinkus pristatymą šeštadienį, sumokėsite tik 3 EUR. Jeigu pageidaujate prekes galite atsiimti patys jau tą pačia dieną mūsų "Švenčių Miesto" prekybos centre.

Kokybė ir garantijos

Mums rūpi aptarnavimo kokybė. Jeigu turite kokių pastabų ar komentarų dėl mūsų el. parduotuvės darbo, prekių kokybės, pristatymo ir aptarnavimo kokybės, kreipkitės el. paštu: info@svenciumiestas.lt arba telefonu 8 (5) 277 2797.

« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba