Pradžia

Ugnies žaidimai Naujų sutiktuvėms

2016-12-27

„Ugnies žaidimai” – taip anksčiau vadinti fejerverkai – buvo daugelio švenčių kulminacija. Sukurti džiuginti, jie žavėjo spalvotais šviesos pliūpsniais ir gąsdindavo kurtinančiu triukšmu – taip XVI-XVII a. būdavo minimos karūnavimo, karinių pergalių, diduomenės vestuvių progos. Šiandien be šviesos magijos neapsieina ir nė vienos Naujųjų metų sutiktuvės.

Tas įspūdingas ugnies šokis ne tik užburia akimirkai, bet ir sudegina visas praėjusių metų nesėkmes bei nusivylimus ir simbolizuoja naują daug žadančią pradžią. Tad pasimėgaukim akimirkomis, kai anot Renesanso laikų pirotechniko Vannoccio Biringuccio „dangus prasiveria ir visos žvaigždės krenta į žemę…”. Tik spėkite sugalvoti norą!O „ugnies žvaigždžių” galime pasiūlyti pačių įvairiausių. Jums rinktis iš daugiašūvių baterijų (jos pačios populiariausios), raketų, lazdų, fontanų, petardų, bengališkų ugnelių. Baterijos šūviai danguje išsiskleidžia taip pat skirtingais pavidalais ir skirtingomis spalvomis. Galima sakyti, fejerverkų kūrėjai neatsilieka nuo šiuolaikinių tendencijų ir kasmet pasiūlo vis įdomesnių spalvų derinių. Štai tradicines fejerverkų spalvas žalią ir raudoną bei auksą ir sidabrą papildė avietinės, sodriai mėlynos, žydros spalvos šviesos pliūpsniai. O ypač įspūdingai atrodo žydros-avietinės-oranžinės spalvų deriniai iššauti į dangų.

Tačiau nepaisant fejerverkų spalvingumo ir grožio, svarbiausiu argumentu juos renkantis turėtų išlikti - saugumas. Mes jau 15 metų prekiaujame pirotechnika, tad žinome, ką parduodame ir niekada nedarome kompromisų saugumui ir kokybei. Mūsų lentynose atsiduria tik kokybiški ir sertifikuoti fejerverkai. Sakysite, kaip gi paprastam vartotojui įsitikinti ta kokybe? Vienas iš kokybiškų fejerverkų požymių – mažesnis dūmingumas. Tai labai svarbu norintiems iki galo stebėti visą danguje besiskleidžiantį grožį, kurio neužstoja tirštas dūmų debesis.

Daugiau informacijos apie fejerverkus rasite ČIA.

Tad ruoškitės šventėms jau dabar ir iš anksto pasirūpinkite saugiais, kokybiškais ir pačiais gražiausiais fejerverkais.

Atmintinė Naujųjų sutiktuvėms
Pasiruošimas karnavalui
Jei vakarėlis - tai su polėkiu
Pasiruoškite karnavalui be rūpesčių
KONKURSAS - Kalėdų belaukiant
« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba