Pradžia

Atmintinė Naujųjų sutiktuvėms

2016-12-28

Ar girdite? - senieji ištiksi, išstraksi dainuodami „Laimingų Naujų...!” Tai pasitikite tuos Naujus su džiaugsmu, su polėkiu ir su karnavalais. Visko, ko prireiks, rasite „Švenčių mieste”. O ko reiks - šioje atmintinėje.

 

1. Išsirinkite karnavalo temą.

Šie metai tiesiog kaito nuo svarbių, aktualių, net iš kojų verčiančių politinių įvykių. Pasaulinių naujienų transliuotojams tikrai nebuvo kada nuobodžiauti… Bet juk šventė ir norisi nuo politikos pailsėti. Nors… būtų nepaprastai smagu suburti vienon vieton įdomias, reikšmingas istorines asmenybes ir besibaigiančius metus aptarti jų lūpomis, pažvelgti jų akimis. Ką, pavyzdžiui, apie 2016-uosius paporintų Cezaris? O kaip aktualiausias problemas siūlytų spręsti Robinas Hudas? Gal bent vienam vakarui įveskime monarchiją ir lai vakarėliui vadovauja Karalienė ir Karalius? Daugiau idėjų ČIA.

2. Pasirūpinkite kostiumai sau ir vaikams.

Karnavalo metu savąjį AŠ geriau palikti už durų. Pajuskite persikūnijimo smagumą, pasimėgaukite taip, kaip tuo mėgaujasi vaikai. Ir vaikams, ir suaugusiems esame paruošę pačių gražiausių, įdomiausių, tikroviškiausių kostiumų ir karnavalinių aksesuarų. Kostiumų sau dairykitės ČIA, o idėjų vaikams ČIA.

Vaikiškų kostiumų galite ir išsinuomoti. Mūsų nuomai skirtų kostiumų galerijoje rasite kostiumus vaikams maždaug nuo 4 iki 10 metų, tai yra vaikams, kurių ūgis svyruoja nuo 98 iki 140 cm. Kostiumai pasiūti su išmone, smagūs, su tikroviškomis detalėmis ir svarbiausia, papildyti visais būtinais atributais bei aksesuarais: skrybėlaitėmis, akių raiščiais, apsiaustais, o kai kurie kostiumai net specialiais batais. Plačiau skaitykite ČIA.

3. Nepamirškite aksesuarų ir kitų įvaizdžio kūrimo priemonių.

Netiesa, kad norint nuskinti geriausio, gražiausio ar originaliausio kostiumo laurus, būtina pasidabinti specialiais karnavaliniais aprėdais nuo galvos iki kojų. Žinoma, tokių kostiumų ir batų, be abejo, galite rasti „Švenčių miesto” parduotuvėse. Tačiau apsilankyti kviečiame ir nenorinčius pirkti viso ansamblio arba degantiems nekantrumu ir kūrybine ugnele susikurti patiems SAVO personažą. Perukai, dekoratyvūs akių lęšiai, spalvoti plaukų lakai, kokybiškas teatrinis ir UV grimas, priklijuojamos blakstienos, kaukės ir dar daugybė priemonių bei idėjų ČIA.

 Įspūdingų senųjų metų palydėtuvių ir laimingų Naujų...!

Ugnies žaidimai Naujų sutiktuvėms
Pasiruošimas karnavalui
Jei vakarėlis - tai su polėkiu
Pasiruoškite karnavalui be rūpesčių
KONKURSAS - Kalėdų belaukiant
« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba