PradžiaL TeminiaiGimtadienio idėjos, idėjos gimtadieniamsRožinis mergaitės gimtadienis

Rožinis mergaitės gimtadienis

Rožinė gimtadienio tema tiks ne tik pirmuosius metukus švenčiančiai mažylei – ši spalva patiks ir vyresnėms mergaitėms. Straipsnyje pasidalinsime keliais patarimais kaip paruošti ir papuošti rožinę gimtadienio šventę.

Kvietimai į gimtadienį

Žinoma, pakvietimai turės būti rožinės spalvos. Galite įsigyti jau paruoštų kvietimų arba juos pasidaryti iš tvirtesnio popieriaus ir rožinių kaspinėlių. Būtinai kvietime informuokite, kad tai teminis rožinės spalvos gimtadienis ir svečiai turi atvykti pasipuošę šia spalva ar bent turėti rožinį aksesuarą.

Rožinis mergaitės gimtadienis

Rožinio gimtadienio dekoravimas

Dekoracijoms panaudokite daug balionų ir tiulio. Galite rožinę spalvą derinti su kitomis, pavyzdžiui, balta, kremine, raudona ar oranžine. Balionai gali būti vienspalviai arba su piešiniais ir užrašais. Panaudokite folinius balionus ir dekoruokite šventę balionų puokštėmis. Tiuliu papuoškite įėjimą, kėdes ar stalą. Eksperimentuokite su įvairių atspalvių kaspinais – riškite juos prie balionų, kėdžių, pritvirtinkite prie staltiesės. Nepamirškite girliandų. "Švenčių Mieste" rasite specialių laikiklių, kurių pagalba girliandas ir kitus papuošimus saugiai galėsite pritvirtinti prie sienos ir lubų.

Pagrindinis gimtadienio akcentas yra šventinis stalas. Mūsų parduotuvėje rasite viską, ko reikia rožinio gimtadienio serviravimui: staltiesių, vienkartinių indų, šiaudelių, servetėlių ir torto žvakučių. Galite apibarstyti stalą rožinės spalvos konfeti arba papuošti gėlytėmis. Maistą ir gėrimus taip pat priderinkite prie gimtadienio temos – nupirkite vaikams šios spalvos ledų, saldainių, gėrimų, užsakykite rožinį tortą ir padarykite želė. Stiklinėse arba mažuose buteliukuose serviruokite braškinius pieno kokteilius. Gražiai paserviruoti saldumynai ir gėrimai papuoš stalą dar nepasirodžius svarbiausiam gimtadienio patiekalui - tortui. Torto žvakutės taip pat turėtų atitikti rožinę tematiką. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti rožinių torto žvakučių, žvakutes-skaičius ir net grojančias torto žvakutes.

Rožinio gimtadienio veikla

Organizuokite rožinį madų šou. Mergaites papuoškite rožiniais lūpų dažais, rožiniu plaukų laku, nulakuokite nagučius. Juk jos visada nori puoštis kaip mamos.

Paslėpkite rožinės spalvos daiktus, kuriuos vaikai turės surasti, o radę galės pasilikti sau kaip prizą.

Spėliokite, kas išvardins daugiau rožinės spalvos daiktų.

Ant popieriaus lapelių užrašykite po užduotį ir įdėkite į rožinio baliono vidų kartu su žibančių drugelių, širdelių ar gėlyčių konfeti. Pripūskite balionus ir pakabinkite kuo aukščiau, tačiau taip, kad vaikai pasistengę ar pašokę galėtų pasiekti. Paprašykite vaikų susprogdinti balionus. Konfeti pabirus bus daug džiaugsmo, o dar daugiau linksmumo, kai kiekvienas turės įvykdyti lapelyje užrašytą užduotį.

Užduotis vaikų žaidimams galima paskirstyti ir papraščiau. Užrašykite jas ant lapelių ir sudėkite į rožinius vokelius su lipdukais arba tiesiog iškirpkite iš rožinio popieriaus širdeles, ant kurių taip pat galite surašyti po užduotį ir paslėpti kažkur namuose. Pirmoji užduotis vaikams ir bus surasti vokelius arba širdeles, o po to įvykdyti tai, kas skirta tokių burtų keliu.

Leiskite vaikams išsitraukti po dovanėlę iš "laimės šulinio". "Švenčių Mieste" galite nebrangiai įsigyti dovanėlių rinkinį, kuriame rasite net 48 dovanėles mažosioms princesėms.

Kartu su vaikais sukurkite linkėjimų skrynelę. Parūpinkite vaikams rožinio popieriaus, blizgučių, klijų, lipdukų ir kartu papuoškite dėžutę, į kurią vaikai sudės palinkėjimus savo draugei, švenčiančiai gimtadienį. Bus smagu skaityti tokius palinkėjimus per mergaitės 16-ąjį o gal net 21-ąjį gimtadienį.

Būtų šaunu, jei kiekvienam vaikui, po šventės einančiam namo, įteiktumėt po mažą dovanėlę. Tereikia į dovanų dėžutę arba rožinį dovanų maišelį pridėti saldainių ir po kokią nors mielą smulkmeną, pavyzdžiui ženkliuką, burbulinę ar balionų rinkinį.

« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba