PradžiaProfesionalūs fejerverkai ir specialieji efektai

Profesionalūs fejerverkai ir specialieji efektai

Profesionalus fejerverkų ir specialiųjų efektų atlikimas

Fejerverkai ir specialieji efektai tapo neatsiejama įvairių švenčių dalimi. Fejerverkai tai nuostabus reginys, kuris Jums ypatingą šventę gali padaryti nepamirštamu įvykiu visam gyvenimui. Kodėl gi ir Jums nenudažius dangaus vaivorykštės spalvomis ir neprivertus renginio svečių aikčioti iš nuostabos?

"Balionų Šalis" siūlo plačiausią šalyje renginiams skirtų fejerverkų ir specialiųjų efektų pasirinkimą. Tai ir profesionalūs fejerverkai ir pirotechnika, CO2 patrankos, ugnies efektai, ugnies indai, konfeti patrankos ir mašinos, muilo burbulų mašinos, vėjo mašinos bei daugelis kitų specialiųjų efektų, kurių dėka paįvairinamos tiek pačios mažiausios šventės, tiek ir didžiuliai, masiniai renginiai.

Patikėkite fejerverkų atlikimą profesionalams

"Balionų Šalyje" galite rinktis iš daugiau nei iš 300 profesionalių fejerverkų. Visi mūsų organizuojami profesionalūs fejerverkai išsiskiria savo precizišku pastatymu, žiūrovus kaskart stengiamasi nustebinti vis kitokiu, nepakartojmu reginiu.

Pasaulinius saugumo reikalavimus atitinkantys fejerverkai programuojami ir šaudomi kompiuterių pagalba. Todėl galime labai tiksliai apskaičiuoti, kad fejerverkai būtų iššaunami milisekundžių tikslumu. Muzikiniai fejerverkai šaudymo metu fejerverkai surežisuojami taip, kad preciziškai atitiktų kliento pageidaujamą muzikinį foną.

Dalyvaujame tarptautiniuose fejerverkų čempionatuose, laimime prizines vietas ir pelnome teisėjų ir žiūrovų simpatijas. Patikėję profesionalių fejerverkų organizavimą mūsų specialistams tikrai neprašausite pro šalį!

Muzikiniai fejerverkai

Labiausiai žiūrovus žavi "Balionų Šalies" organizuojami muzikiniai fejerverkai. Kompiuteriniais pultais valdoma speciali programinė įranga kartu su fejerverkų šou leidžia ypač tiksliai atlikti net sudėtingiausius muzikinius kūrinius. Kompiuteriu valdomo fejerverko suveikimo intervalas tik 0.02 sekundės. Jums tereikia išsirinkti norimą melodiją, o mūsų pirotechnikos specialistai pagal ją surežisuos nuostabų muzikinį fejerverkų šou. Taip pat siūlome ir specialiai dienos metu organizuojamiems renginiams skirtus fejerverkus.

Ilgametė patirtis ir tarptautinis pripažinimas

"Balionų Šalis" turi septynerių metų darbo su scenine ir lauko pirotechnika bei specialiaisiais efektais patirtį. Per šį laikotarpį profesionalų įmonės darbą jau spėjo įvertinti gausybė mažų ir didelių šalies verslo kompanijų, taip pat savivaldybės, festivalių organizatoriai, švenčių rengėjai.

"Balionų Šalies" pirotechnikai sėkmingai dalyvauja tarptautiniuose fejerverkų čempionatuose. "Balionų Šalies" profesionalų sukurti fejerverkai palieka įspūdį tiek teisėjams, tiek publikai. Laimimos prizinės vietos, pelnomi prizai už žiūrovų simpatijas.

Garantuojamas saugumas

Profesionalių fejerverkų atlikimui būtina užtikrinti saugumą - tuo visuomet pasirūpins mūsų specialistai. Visi "Balionų Šalies" atliekami fejerverkai apdrausti milijonu litų.

Priimtina kaina už nepakartojmą renginį

Profesionalaus fejerverko kaina priklauso nuo jo sudėtingumo, trukmės, vietos, kurioje jis bus rengiamas ir konkrečių Jūsų pageidavimų. Maždaug už 3000 Lt sumą mūsų profesionalai jau galės sukurti Jums 3-4 minučių trukmės nepakartojamą, profesionalų muzikinį fejerverką, kuriame bus šaudomi net iki 125 mm. diametro sviediniai. Fejerverkų šou pagal Jūsų pageidavimą galime surengti bet kuriame Lietuvos kampelyje, vienu metu galime atlikti net iki 10 profesionalių fejerverkų visoje Lietuvoje.

Profesionalių fejerverkų nuotraukų galerija

Profesionalių fejerverkų video galerija

« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba