PradžiaPūkuočiai Pom-Pom

Pūkuočiai Pom-Pom

Pūkuočiai Pom-Pom


Pūkuočiai (ang. pom-poms) – užsienyje jau seniai vertinamos dailios popierinės dekoracijos. Turime gerų žinių – juos pradėjome gaminti ir mes. Šie popieriniai rutuliai puikiai tiks bet kokiai šventei, parduotuvių vitrinoms ar norintiems surengti smagią fotosesiją! Jais galima puošti stalus ar tvirtinti prie lubų, medžių bei sukurti nuostabias girliandas maišant su lempelėmis ar kaspinais. 
 

„Švenčių mieste“ galima įsigyti 13 spalvų bei dviejų dydžių pūkuočių – 20 ir 30 centimetrų skersmens. Kiekvienas pūkuotis yra lengvas bei, kol nėra išskleistas, visai nedidelis, tad lengvai transportuojamas. O nusivežę juos į dekoruojamą vietą nesunkiai išskleisite ir pritvirtinsite prie paruošto kabliuko su valu. Mūsų pūkuočiai yra pagaminti iš itin kokybiško popieriaus, ne taip lengvai plyštančio, kad jų paruošimas būtų kuo paprastesnis jums. Tam kad pūkučiai būtų itin pilni ir purūs, pasistengėme, kad popieriaus sluoksnių būtų kuo daugiau! Štai keletas mūsų turimų pūkuočių spalvų pavyzdžių:

Kaip minėjome, pūkuočius paruošti visai paprasta – tereikia po vieną pom-pom popieriaus sluoksnį atsargiai skleisti, vėliau rankomis pataisyti lapelius ir suformuoti apvalų rutulį. Jei planuojate pūkuotį kabinti, tai pritvirtinkite ir specialų kabliuką su valu. Darysiantiems tai pirmąjį sykį, siūlome pažiūrėti šį video, kuriame nuosekliai demonstruojame visą išskleidimo procesą:

 

« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba