Pradžia

Švęskite Heloviną su "Švenčių Miestu"!

Helovinas, helovino atributika

Artėja linksmoji vaiduoklių šventė – Helovinas! Spalio 31 d. gatves užplūs raganos, vampyrai ir vaiduokliai. Ar jūs tam pasiruošę?

Šiemet turime jums keletą naujienų, tai skystas lateksas žaizdų gamybai mažose pakuotėse, tamsus dirbtinis kraujas ir šviesus dirbtinis kraujas.

"Švenčių miestas" jau papildė savo šventinį Helovino prekių asortimentą ir kviečia įsigyti specialiai Helovinui skirtų balionų, atributikos, aksesuarų, dekoracijų, įvairių reikalingų smulkmenų ar net dirbtinių žaizdų ir tatuiruočių!

Jeigu stokojate idėjų Helovino šventei – paruošėme Jums kelis naudingus patarimus ir idėjas Helovinui.

Planuojate įsikūnyti į mistišką personažą? Jums tiesiog būtinas įspūdingas grimas. Naudingų patarimų grimui ir piešimui ant veido rasite šiame puslapyje, o visas reikalingas priemones galite įsigyti internetinėje parduotuvėje

O gal būt nusprendėte Helovino proga surengti draugų ar net įmonės vakarėlį? Peržiūrėkite mūsų sukurtas teminių renginių idėjas"Helovinas", "Adamsų šeimynėlė", "Angelai ir demonai""Gotai", "Siaubo filmai", "Vampyrai" ir dešimtys kitų teminių renginių idėjų padės Jums sukurti nepakartojamą atmosferą ir nepamirštamą renginį.

Jei reikia pagalbos pasipuošiant Helovyno šventei, užsiregistruokite tel. 8-656 39468, e-paštu parduotuvė@svenciumiestas.lt arba kreipkitės į "Švenčių miesto" parduotuvės personalą ir Spalio 31-ąją mūsų specialistai jus pakeis neatpažįstamai.

Daugiau informacijos rasite čia

Mūsų partneriai ir draugai:
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba