PradžiaL TeminiaiMergvakarių idėjos

Mergvakarių idėjos

 • Mergvakario idėjos
  Artėja draugės mergvakaris, o jūs nežinote nuo ko pradėti? Iš tiesų, mergvakario organizavimas gali tapti nemažu iššūkiu vien dėl to, kad būsima jaunamartė organizavime nedalyvauja, o į šventę susirinks jos draugės, kurios gali viena kitos ir nepažinoti. Pasidalinsime keliais patarimais, kaip surengti įsimintiną šventę savo draugei prieš vestuves.
  Plačiau
 • Bernvakario idėjos
  Artėja jūsų draugo bernvakaris, o viskas, ką esate organizavęs yra pasisėdėjimas bare su draugais? Nepergyvenkite, tai nėra tokia sudėtinga užduotis, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tereikia turėti gerų idėjų bernvakariui ir viską gerai suplanuoti.
  Plačiau
 • Aprangos kodas – mergvakaris
  Ach, kaip pasikeitė laikai ir papročiai. Mūsų proseneles ir močiutes prieš išlydint už vyro, draugės bei artimos giminaitės apraudodavo, dainuodavo liūdnas dainas apie sunkią dalią ir laukiančius rūpesčius. Vakaruose prieš beveik šimtmetį turtingų nuotakų „mergvakariai” taip pat nepriminė linksmų vakarėlių, o veikiau buvo snobiškų elegantiškų arbatėlių kopijos. Ir tik visai nesenai, XX a. antroje pusėje, būsimos nuotakos pirmenybę ėmė teikti liksmybėms su draugėmis, o ne rimtiems gyvenimo pokyčių apmąstymams.
  Plačiau
 • 5 būsimos nuotakos išbandymai
  Mergvakaris – ne šiaip sau vakarėlis, tai vakarėlis, kupinas elegantiškų išbandymų būsimai nuotakai. Juk tikros draugės turi patikrinti, ar būsima šeimos židinio puoselėtoja moka greitai pasipuošti, „iš nieko” sukurpti vakarienę ar greitų užkandžių netikėtiems svečiams? Ar ji nepriekaištingai įvaldžiusi rankdarbių meną ir moka savo rankų darbo dekoracijomis nustebinti gimines ir artimuosius? Ar ši žavi mergina bus gera šokėja? Ir ar niekada nesugadins svarbiausias šeimos akimirkas įamžinančių nuotraukų? Patikrinam? Pradedam...
  Plačiau
 • Egzotiški Havajai ir žėrintis Holivudas nuotaikingam mergvakariui
  Tai neįpareigojančios ir populiarios temos suaugusiųjų šventėse. Nors jos itin populiarios gimtadieniuose taip pat tinka ir nuotaikingiems mergvakariams. Abi šios temos suteiks progą šventės dalyvėms nekasdieniškai pasipuošti ir nuteiks smagiam merginų vakarėliui.
  Plačiau
 • Ką veikti per bernvakarį?
  Bernvakaris vaikinams tai puiki proga pašėlti, pabūti su draugais ir gerai praleisti laiką. Kaip viską deramai suplanuoti, be didelių pastangų ir su geriausiais rezultatais? Juk dažnai bernvakario šventimui skiriama visa diena, nuo pietų iki paryčių, tad ką veikti tokią ypatingą dieną, kad ši diena įsimintų ilgam ir laikas neprailgtų? Dalinamės idėjomis.
  Plačiau
« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba