PradžiaL TeminiaiKrikštynų idėjos, idėjos krikštynoms

Krikštynų idėjos, idėjos krikštynoms

 • Krikštynų dekoravimas
  Krikštynos - svarbiausia tradicinė vaikų šventė, į kurią pasveikinti mažylio ir tėvelių susirenka giminės bei artimieji. Krikštynų dieną viskas yra skirta vaikams, nesvarbu, ar krikštijamas kūdikėlis, ar paaugęs vaikas, ar tai berniuko krikštynos ar krikštijama mergaitė.
  Plačiau
 • Mergaitės krikštynos
  Krikštynų dekoracijos labai priklauso nuo to, kokio amžiaus mergaitę krikštijate. Jei mergaitė dar visai maža, pakaks šventei pasirinkti tradicinę rožinę ar kitas pastelines spalvas. Jei mergaitė paaugusi, krikštynoms galite pasirinkti kokią nors temą, pavyzdžiui, jos mėgstamos pasakos ar animacinio filmo herojus.
  Plačiau
 • Berniuko krikštynos
  Berniuko krikštynų spalva tradiciškai yra žydra, tačiau ši tradicija neturėtų riboti jūsų kūrybiškumo ir fantazijos. Juk berniukų krikštynoms puikiai tinka bet kokios pastelinės spalvos ir jų deriniai. Krikštynų dekoracijas pradėkite rinktis nuo balionų – jie visuomet vaikams suteikia daug džiaugsmo.
  Plačiau
 • Kūdikio sutiktuvės
  Visiems bumbantiems, kad ši šventė nepuoselėja lietuviškų tradicijų, o yra tiesiog importuota iš užjūrio, galime atsakyti tik viena – švenčių niekada nebūna per daug, kaip ir progų susitikti, pabendrauti, pasidžiaugti. Ypač kai proga tokia stebuklinga – tuoj į pasaulį pasibels kūdikis, pasiglemšiantis visą tėvelių dėmesį, mintis ir meilę. Tad likus mėnesiui ar kelioms savaitėms iki kūdikio gimimo pats metas sukviesti visas artimas moteris ir drauges jaukiems pokalbiams.
  Plačiau
 • Rožinė ir melsva – spalvų simbolika
  Artėjant kūdikio gimimui metas pasirūpinti jo kraiteliu. O tai daryti vienas didžiausių malonumų kiekvienai mamai. Parduotuvių lentynos vilioja pačiais spalvingiausiais vaikiškais rūbeliais. Ir nors rinkdami juos didžiausią dėmesį skiriame audinio kokybei, patogumui, funkcionalumui, spalvos lieka tikrai ne paskutinėje vietoje. Įdomu, ar dar vis populiaru mergaitėms pirkti rožinius, o berniukams – melsvus?
  Plačiau
 • Išradinga mažylio fotosesija - krikštynoms ir ne tik
  Ko gero visi matėme ne vieną portretinę krikštynų nuotrauką, kurioje fototelje surikiuoti stovi mažylio tėveliai, krikšto tėveliai ir mažutėlis šventės kaltininkas, kuris kaip tortas susirangęs ant kurio nors kelių, išpūtęs akis ir nesuprasdamas kokia proga šiandien pykši fotoaparato blykstė, ramiai sėdi nuotraukos centre. Laikai keičiasi ir kartono albumuose kruopščiai suklijuotas nuotraukas keičia gyvesnės, natūralesnės nuotraukos. Išradingas fotografas šiandien įgyvendins pačius netikėčiausius sumanymus ypatingai mažylio fotosesijai. Štai kelios užuominos įdomesnei fotosesijai.
  Plačiau
 • Krištynų dovanėlės
  Būsimi krikšto tėveliai, ar jau sugalvojote kokią dovanėlę padovanosite savo krikštasūniui arba krikštadukrai šia ypatinga proga? Jei dar blaškotės ir laukiate įkvėpimo iš dangaus, o šis niekaip neateina, ne bėda – idėjų ką padovanoti ir kaip gražiai krikštynų dovanėles supakuoti rasite čia.
  Plačiau
 • Balta Pirmoji komunija
  Tapimas krikščionimi prasideda Krikštu dar ankstyvoje vaikystėje, o Pirmosios komunijos ir Sutvirtinimo sakramentai skirti sąmoningam pasiruošimui ir krikščioniško pasirinkimo patvirtinimui. Pirmoji komunija savotiškai tęsia Krikšto dienos pažadus, tik dabar jau sąmoningai suvokiant liturgiją ir pagrindines tikėjimo tiesas. Pirmoji komunija svarbi ir iškilminga proga, tad tebūna lydima tyros baltos šventės.
  Plačiau
« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba