PradžiaKarnavaliniai kostiumai

Karnavaliniai kostiumai

 • Karnavaliniai kostiumai - kiekvienam
  Prasidėjo kalendorinė žiema, o kartu ir tikras šventinis maratonas. Gruodis – turbūt smagiausias metų mėnuo – jame nestinga malonaus šventės laukimo, jaudinančių akimirkų vaikų karnavaluose, linksmybių kolektyvų šventėse ir ramybės bei šilumos šeimos susibūrimuose. Tai metas, kai norisi puošti ne tik namus, bet ir pačiam sužibėti netikėtu įvaizdžiu. Jei šventinis karnavalas ant nosies, o jūs dar nežinote, ką rengsitės – užsukite į „Švenčių miestą“ – padėsime išsirinkti labiausiai tinkantį vaidmenį ir kostiumą.
  Plačiau
 • Visų mėgiamiems karnavalams
  Šiais laikais nebūtina laukti vieną kartą metuose vykstančios šventės, kad galėtume pasipuošti ypatingais karnavaliniais kostiumais. Juos galima naudoti įvairiomis progomis. Dažniausiai karnavaliniai kostiumai yra teminių vakarėlių palydovai. Tai gali būti gimtadienio šventė, Naujieji metai, tradicinis "Halloween'as", įmonės vakarėlis, bernvakaris, mergvakaris ar net vestuvės.
  Plačiau
 • Linksmasis karnavalas
  Šiaip gyvenime reikia nebijoti būti savimi. Tačiau karnavalo metu savąjį AŠ geriau palikti už durų. Pajuskite persikūnijimo smagumą, pasimėgaukite taip, kaip tuo mėgaujasi vaikai. Būtent jiems esame paruošę pačių gražiausių, įdomiausių, tikroviškiausių kostiumų ir karnavalinių aksesuarų.
  Plačiau
« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba