PradžiaL TeminiaiHelovino idėjos, idėjos Helovinui

Helovino idėjos, idėjos Helovinui

 • Paprastas ir efektingas Helovino dekoravimas
  Helovinas – puiki proga surengti įsimintiną teminį vakarėlį. Tai visai nesudėtinga – tereikia pasitelkti fantaziją, įdarbinti kūrybiškumą ir savo namuose sukursite siaubūnišką atmosferą.
  Plačiau
 • Naudingi patarimai kaip grimuotis, daryti ar klijuoti dirbtines žaizdas ir kitus specialiuosius efektus
  Kuo skiriasi vandeninis grimas nuo teatrinio? Kaip pasidaryti dirbtinę žaizdą, kaip prisiklijuoti raganos nosį? Kaip efektingai ir neįprastai "pasipuošti" Helovyno šventei? Čia rasite daug naudingų patarimų, pasiūlymų, kaip teisingai naudoti specialias priemones ir kaip po vakarėlio jas pašalinti.
  Plačiau
 • Heloviniškas namų dekoras
  Spalio 31, kai dienos vangiai besigalynėdamos su naktimi eina vis trumpyn ir užleidžia vietą tamsai, pasaulis švenčia Vaiduoklių šventę, geriau žinomą Helovino vardu. Ieškodami šios šventės pradžių pradžios visi ima žvalgytis į Jungtines Amerikos Valstijas, tačiau manoma, kad Helovino šaknys glūdi senovėje švęstų keltiškų naujųjų metų ir mirusiųjų šventėse. Keltų naujieji metai prasidėdavo lapkričio 1 d., o naujųjų išvakarių šventė būdavo skirta keltų mirties viešpaties Samhaino garbei. Ši šventė pažymėdavo šalčio ir tamsos sezono pradžią.
  Plačiau
 • Veido tapyba Helovino vakarėliui
  Helovino vakarėlyje nevalia pasirodyti be įvaizdžio, kostiumo, makiažo ir be vaidmens... Galbūt pasirinksite visus keturis ingredientus publikai nustebinti, tačiau gali pakakti ir vieno – netikėto, įspūdingo, aikčioti priversiančio veido grimo. Helovinas puiki proga išbandyti ne šiaip sau šventinį makiažą, o dramatišką, netikėta iliuzija priversiančią patikėti veido tapybą.
  Plačiau
 • Šmėklinės – vaikiškas Helovinas
  Heloviną noriai švenčia ne tik suaugusieji, ne ką mažiau entuziazmo vaiduokliškai šventei demonstruoja ir vaikai. Tik štai kaip dozuotai ir subtiliai jiems perkurti tą Helovinišką siaubo ir baisybių atmosferą? Kai suaugusieji virsta zobiais ir vampyrais, vaikai tegul įkūnija švelnius ir linksmus šmėklinėtojus, vaiduokliukus.
  Plačiau
 • Zombiai atrieda atidunda
  Kas tie zombiai, paminėti ir populiarioje lietuviškoje dainoje? Jei dar nežinojote – ti vaikščiojantys negyvėliai! Helovino tradicijų įkvėpti ir komiksų bei Holivudo pramonės išpopuliarinti. Kai viso pasaulio ekranus pasiekė serialas „Vaikščiojantys negyvėliai” („Walking dead”), nebeliko abejonių, zombiai tikrai ims karaliauti ne tik Helovino karnavaluose ir nustums į antrą planą garsiosios knygų bei filmų serijos išpopuliarintus vampyrus.
  Plačiau
 • Kerintis UV grimas
  Helovinas tikrai ne ta proga, kai galite tikėtis sužibėti kuklumu, santūrumu ir minimalistiniu stiliumi. Nors… juodas įvaizdis, gotiškas minimalus makiažas – puiki išeitis nenorintiems investuoti daug laiko į įvaizdžio kūrimą. Būtent tokiems laiką taupantiems mes turime gerų ir labai įdomių naujienų. Nors nuo kitų taip pat jų neslėpsime, šie nauji produktai turėtų sudominti visus ir ne tik besiruošiančius Helovino vakarėliui.
  Plačiau
 • Vampyriškas šypsnis
  Tikime, kad vampyrai tikrai nenueis užmarštin, tai juk klasika, į kurią nuolat šviežio kraujo kliūsteli rašytojai, komiksų dailininkai, filmų bei serialų kūrėjai. Vienas stilingiausių filmų vampyrų tema, kino genijaus Jimo Jarmusho „Išgyveną tik mylintys” („Only Lovers Left Alive”) privertė šią temą pamilti net išrankiuosius intelektualus, o „Saulėlydžio” („Twilight”) sėkmė, ji dar tikrai neišsisklaidė, pasaulį užkrėtė tikra vampyromanija. Mes taip pat nesame abejingi šiems veikėjams, tad pasirūpinome itin kokybiškais, turbūt, svarbiausiais vampyrų atributais – dantimis.
  Plačiau
 • Užburkite žvilgsniu
  Norime pristayti dar vieną naujieną „Švenčių miesto” lentynose. Artėjant žiemos šventėms ir karnavalų maratonui į mūsų parduotuvę atkeliauja universalus ir visoms šventėms tinkantis aksesuaras – spalvoti akių lęšiai. Sutikite, šis produktas neturi sezoniškumo, jais galite puoštis ir Helovinui, ir Naujųjų Metų šventei, ir mergvakariui, ir gimtadieniui… Tai aksesuaras, kuriuo pasidabinti galėsite net nelaukdami ypatingos šventės ar progos.
  Plačiau
 • Pribloškiantys kostiumai efektingam Helovinui
  Nenumaldomai artėja diena (tiksliau vakaras), kurios metu net suaugusieji svajos pasimatuoti pačius keisčiausius ir kraupiausius kostiumus bei įvaizdžius. Tas Helovino vakaras – puiki proga teminiam vakarėliui – spalvingam, linksmam ir, be abejo, su siaubo elementais. Ar esate pasiruošę visu 100 procentų įsikūnyti į pasirinktą herojų? Mes pasirengę jums padėti – „Švenčių miesto” parduotuvėje jūsų jau laukia „nuo / iki” sukomplektuoti kostiumų rinkiniai bei ypatingi heloviniški (ir ne tik) aksesuarai. Užsukite pasižvalgyti ir pasimatuoti...
  Plačiau
« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba