PradžiaHelio dujų balionai

Helio dujų balionai

Balionėlius skraidinantys helio dujų balionai

Džiaugsmą prailginantys helio dujų balionai

Helis, o tiksliau jo specialus mišinys vadinamas "balionų dujomis" naudojamas balionų pildymui. Helio dujos gali pakelti į orą tiek nedidelius dekoravimo balionėlius, tiek milžiniškus oro balionus. Helis – bespalvės, bekvapės ir nedegios inertinės dujos. Helio dujos nėra nuodingos, tačiau kvėpuoti jomis negalima, nes jos iš kraujo išstumia deguonį, o tai gali baigtis pavojingu nualpimu.

Kadangi helio dujos sugeba "prasisprausti" pro įprastų guminių balionėlių sieneles, įprasti guminiai balionėliai helio dujas sulaiko trumpiau, pavyzdžiui, 23 centimetrų skersmens balionėlis gali skraidyti iki 12 valandų, o 30 centimetrų skersmens - iki 24 valandų.

Spręsdami šią problemą balionų gamintojai sugalvojo ne vieną išradingą būdą, kaip prailginti balionų skraidymo laiką. Bene geriausiai helio dujas sulaiko speciali folija. Būtent iš jos ir gaminami specialūs helio dujoms pritaikyti balionai, kurie gali skraidyti ir džiuginti net dvi savaites, o kartais ir visą mėnesį. "Hi-Float" - kita balionų gamintojų gudrybė, padedanti prailginti įprastų guminių balionų skraidymo laiką net kelis kartus. Šia į klijus panašia medžiaga ištepamas balionėlių vidus ir tik po to į juos pripučiama helio dujų.

Mūsų prekybos vietose galite įsigyti vienkartinių helio balionų ir prisipūsti balionėlius savo šventei patys. Jums nereikės mokėti jokio nuomos mokesčio, jokio užstato, tiesiog nusipirkite pageidaujamos talpos helio dujų balioną. Norėdami, kad pripūsti balionėliai skraidytų ilgiau, čia pat galėsite įsigyti ir "Hi-Float" priedą.

Atminkite, kad jeigu pildysite balionus helio dujomis šiltoje patalpoje, o po to juos išnešite į lauką, tai balionuose esantis helis susitrauks, t. y. balionas sumažės ir galės nebekilti. Grąžinus tokį balioną į šiltą patalpą jis vėl padidės ir skraidys. Jeigu pildysite balionus helio dujomis lauke, prieš tai kelias valandas ten pat palaikykite ir helio dujų balioną.

Nedidelė kaina už didelį patogumą!

30 balionėlių talpos helio dujų baliono kaina 162 Lt. Iš šio baliono galėsite pripūsti iki 30-ies, 23 centimetrų skersmens guminių balionėlių. Pūsdami 30 centimetrų skersmens balionėlius jų pripūsite iki 15 vienetų.

50 balionėlių talpos helio dujų baliono kaina 212 Lt. Iš šio baliono galėsite pripūsti iki 50-ies, 23 centimetrų skersmens guminių balionėlių. Pūsdami 30 centimetrų skersmens balionėlius jų pripūsite iki 25 vienetų.

Helio dujų balionai
« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba