PradžiaL TeminiaiGimtadienio idėjos, idėjos gimtadieniams

Gimtadienio idėjos, idėjos gimtadieniams

 • Vaikų gimtadienių apranga ir stilius
  Vaiko šventė bus linksmesnė, jeigu tėvai pažiūrės į vaiko gimadienio organizavimą kūrybingai ir parinks kokią nors temą. Idėjos gimtadiniui gali būti pačios įvairiausios. Vaikams labiausiai patinka tapti populiarių vaikiškų filmų ir pasakų veikėjais: superherojais, piratais, gyvūnais ar fėjomis. Spręsdami dėl vaikų vakarėlio temos pasitarkite su kitų vaikų tėvais, ar jie norės ir ras laiko savo atžalą tinkamai išpuošti teminei vaikų šventei.
  Plačiau
 • Vasariškas gimtadienis gamtoje
  Gimti vasarą tikra dovana - nors nuostabus oras gimtadienio šventei ne visada garantuotas, bet progos švęsti lauke nepraleiskite jokiu būdu. Vaikams tai galimybė džiaugtis neribota judėjimo laisve, žaisti judrius žaidimus, galų gale pašūkauti iki valiai. Tad nedvejokite, išsirinkite vietą, gimtadienio temą ir užsukite į „Švenčių miestą” visų reikalingų gimtadienio dekoracijų ir atributikos.
  Plačiau
 • Gimtadienio pramogos
  Kai vasara už lango, nesislėpkite namie, net ir gimtadienius švęskite kieme, miške, pievoje, po medžiu, ant kalno ar prie jūros. Nieko nėra geriau vaikams, nei beribės erdvės, didžiulis plotas gaudynėms ar slėpynėms ir jokių „negalima“. Kviečiame mėgautis pačiais smagiausiais vasaros žaidimais lauke ir nuspalvinti savo gimtadienį pašėlusia nutrūktgalviška nuotaika. Visi žaidimai išbandyti „Švenčių miesto” komandos, nes mes juk esame pačių linksmiausių švenčių ambasadoriai.
  Plačiau
 • Rožinis mergaitės gimtadienis
  Vaikystėje mes visi į pasaulį žvelgiame lyg pro rožinius akinius - naiviai, pagražindami, tikėdami nebūtais dalykais ir stebuklais. O mergaites rožinis pasaulis vilioja ir masina lyg saldainis. Rožiniai drabužėliai, princesiški aksesuarai, fėjiškos svajos - tai pasaulis, kuriame karaliauja mergaitiškas švelnumas, noras šiek tiek pakilti nuo kiemo kasdienybės. Kada gi daugiau, nei per gimtadienį galima iki soties pasimėgauti rožiniu pasauliu.
  Plačiau
 • Žydras berniuko gimtadienis
  Tradicija vyriškos lyties mažylius puošti melsvais rūbeliais labai sena. Ji taip įaugo mums į sąmonę, kad iki šiol melsvus ir mėlynus atspalvius laikome neatsiejamais nuo berniuko garderobo, žaislų ir net interjero akcentų. Ši graži, ramybę spinduliuojanti spalva gali padiktuoti net ir gimtadienio temą, tokiu atveju jį nuspalvinti dangiška spalva bus visai paprasta. Ar pasirengę melsvam iššūkiui?
  Plačiau
 • Princesės gimtadienis
  Kai vienos televizijos laidos metu vedėjas paklausė penkiametės žavuolės, kuo ji norėtų būti užaugusi, ji net nemirktelėjusi užtikrintu balsu atšovė: PRINCESE! Ech, tas nuostabus vaikiškas nuoširdumas... Jau po kelerių metų ši mergaičiukė apie savo ateitį tikrai svarstys kur kas racionaliau, bet šiandien jai galima norėti būti viskuo, net ir rožine princese.
  Plačiau
 • Žaviosios katytės (Hello Kitty) gimtadienis
  Penkių obuolių ūgio, trijų obuolių svorio maža mergaitė-katytė auksine širdimi. Jai patinka kepti sausainius, groti pianinu. Ji svajoja vieną dieną tapti pianiste arba poete. Susipažinkite, tai Hello Kity – žavi balta katytė. Su ja užaugo net kelios kartos mergaičių, bet Hello Kitty populiarumas neblėsta iki šiol.
  Plačiau
 • Stebuklingas fėjos gimtadienis
  Ar dar tikite stebuklais? Bet apsižvalgykite – jie kartais dar vis nutinka? Gal tai paslaptingųjų fėjų darbas? Kaip ten bebūtų – tikėti stebuklais kartais visai smagu. Tad leiskite jais kuo ilgiau tikėti ir savo vaikams. Juk būtent jų akyse jūs galite virsti tikrais stebukladariais, pavyzdžiui, surengdami įsimintiną, kupiną netikėtumų gimtadienį savo dukrelei, svajojančiai tapti fėja.
  Plačiau
 • Mikės Pūkuotuko gimtadienis
  „Diena, praleista be draugo – kaip ąsotis, kuriame neliko nė lašelio medaus.” - šia Mikės Pūkuotuko išmintimi būtina pasikliauti ir draugų nepamiršti, ypač savojo gimtadienio dieną. Ir visai nesvarbu, kur ir kaip tą svarbią dieną paminėsite, kur kas svarbiau, kas bus šalia. Prisiminkite Nulėpausį ir jo gimtadienio istoriją - gero pasibuvimo su draugais neatstos jokios dovanos.
  Plačiau
 • Kempiniuko gimtadienis
  Po vandeniu su savo draugais gyvenantis animacinio filmo herojus Kempiniukas Plačiakelnis labai mėgstamas vaikų visame pasaulyje. Kempiniuko gimtadienio šventę savo penkiamečiam sūnui surengė net garsioji aktorė Tori Spelling. “Švenčių Miestas“ padės jums suorganizuoti tikrai ne prastesnį vakarėlį!
  Plačiau
« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba