PradžiaL TeminiaiGimtadienio idėjos, idėjos gimtadieniams

Gimtadienio idėjos, idėjos gimtadieniams

 • Vaikų gimtadienių apranga ir stilius
  Vaiko šventė bus linksmesnė, jeigu tėvai pažiūrės į vaiko gimadienio organizavimą kūrybingai ir parinks kokią nors temą. Idėjos gimtadiniui gali būti pačios įvairiausios. Vaikams labiausiai patinka tapti populiarių vaikiškų filmų ir pasakų veikėjais: superherojais, piratais, gyvūnais ar fėjomis. Spręsdami dėl vaikų vakarėlio temos pasitarkite su kitų vaikų tėvais, ar jie norės ir ras laiko savo atžalą tinkamai išpuošti teminei vaikų šventei.
  Plačiau
 • Artėja vaiko gimtadienis? Surenkite puikią šventę!
  Kiekvienam vaikui gimtadienis yra ypatinga šventė. Prisiminkime savo vaikystę – su nekantrumu laukdavome tos dienos, kai į svečius sugūžės daugybė draugų ir galėsime nevaržomai šėlti. Jūs gaudavote daug gražių dovanų, o mama atnešdavo skanų, žvakutėmis papuoštą tortą.
  Plačiau
 • Gimtadienio pramogos
  Gimtadienio veikla yra labai svarbus klausimas, kurį reikėtų apsvarstyti iki tol, kol jūsų namus užplūs energingi mažieji svečiai. Dažnai tėvams, o kartais ir jų vaikams kyla klausimas: ką veikti per gimtadienį?
  Plačiau
 • Rožinis mergaitės gimtadienis
  Rožinė gimtadienio tema tiks ne tik pirmuosius metukus švenčiančiai mažylei – ši spalva patiks ir vyresnėms mergaitėms. Straipsnyje pasidalinsime keliais patarimais kaip paruošti ir papuošti rožinę gimtadienio šventę.
  Plačiau
 • Žydras berniuko gimtadienis
  Ko gero žydrą gimtadienį savo sūnui galite organizuoti kol jam sukaks treji metukai. Vėliau jis jau gali pareikšti argumentuotą nuomonę ir pageidauti šventės animacinių filmų arba superherojų tema. Na o kol gimtadienio temą ir scenarijų už jį pasirenka tėvai, žydras gimtadienis yra puikus sprendimas berniuko šventei.
  Plačiau
 • Princesės gimtadienis
  Kiekviena mergaitė vaikystėje svajoja būti princese iš pasakos ar Disnėjaus filmuko, tad jei artėja jūsų dukrytės gimtadienis – iškelkite jai ir jos draugėms tikrą princesių puotą.
  Plačiau
 • Žaviosios katytės (Hello Kitty) gimtadienis
  Katytė iš animacinio filmuko „Hello Kitty“ yra labai mėgstama daugelio mažų mergaičių, todėl jei šią gimtadienio temą parinksite savo dukrytei, tai bus nepaprasta šventė jai ir jos draugėms. Beja, tai puiki tema gimtadieniui, jei savo atžalai nusprendėte padovanoti kačiuką.
  Plačiau
 • Fėjų gimtadienis
  Pasakos ir filmai apie fėjas žavi mažas mergaites. Juk fėjų pasaulis toks įdomus, paslaptingas, o burtų lazdelė leidžia išpildyti bet kokį norą! Suteikite galimybę savo mergaitei ir jos draugėms pabūti fėjomis - toks gimtadienis bus ypač gražus ir spalvingas.
  Plačiau
 • Mikės Pūkuotuko gimtadienis
  Linksmas ir kartais filosofiškas meškutis Mikė Pūkuotukas vaikystėje džiugino ne vieną, dabar jau suaugusiųjų kartą. Pūkuotuko ir jo draugų nuotykius ir šiandien mažieji mielai seka animacinių filmų serijose arba klauso skaitomų pasakų. Mikės gimtadienis – linksmas, spalvingas ir, žinoma, labai saldus.
  Plačiau
 • Kempiniuko gimtadienis
  Po vandeniu su savo draugais gyvenantis animacinio filmo herojus Kempiniukas Plačiakelnis labai mėgstamas vaikų visame pasaulyje. Kempiniuko gimtadienio šventę savo penkiamečiam sūnui surengė net garsioji aktorė Tori Spelling. “Švenčių Miestas“ padės jums suorganizuoti tikrai ne prastesnį vakarėlį!
  Plačiau
« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba