PradžiaL TeminiaiGimtadienio idėjos, idėjos gimtadieniams

Gimtadienio idėjos, idėjos gimtadieniams

 • Vaikų gimtadienių apranga ir stilius
  Vaiko šventė bus linksmesnė, jeigu tėvai pažiūrės į vaiko gimadienio organizavimą kūrybingai ir parinks kokią nors temą. Idėjos gimtadiniui gali būti pačios įvairiausios. Vaikams labiausiai patinka tapti populiarių vaikiškų filmų ir pasakų veikėjais: superherojais, piratais, gyvūnais ar fėjomis. Spręsdami dėl vaikų vakarėlio temos pasitarkite su kitų vaikų tėvais, ar jie norės ir ras laiko savo atžalą tinkamai išpuošti teminei vaikų šventei.
  Plačiau
 • Artėja vaiko gimtadienis? Surenkite puikią šventę!
  Mes, suaugusieji, linkę nebesureikšminti savo gimtadienių, o kartais net bandome juos ignoruoti, tikėdamiesi, kad gal tie metai lėks ne tokiu pašėlusiu tempu. Tačiau vaikams jų gimtadieniai labai svarbūs, reikšmingi ir laukiami. Dar vienais metais paūgėta, dar vieneri metai priskaičiuoti, dar viena žvakute daugiau į tortą įsmeigta. Tad tokią dieną tikrai būtina atšvęsti spalvingai ir su polėkiu.
  Plačiau
 • Gimtadienio pramogos
  Gimtadienio veikla yra labai svarbus klausimas, kurį reikėtų apsvarstyti iki tol, kol jūsų namus užplūs energingi mažieji svečiai. Dažnai tėvams, o kartais ir jų vaikams kyla klausimas: ką veikti per gimtadienį?
  Plačiau
 • Rožinis mergaitės gimtadienis
  Rožinė gimtadienio tema tiks ne tik pirmuosius metukus švenčiančiai mažylei – ši spalva patiks ir vyresnėms mergaitėms. Straipsnyje pasidalinsime keliais patarimais kaip paruošti ir papuošti rožinę gimtadienio šventę.
  Plačiau
 • Žydras berniuko gimtadienis
  Tradicija vyriškos lyties mažylius puošti melsvais rūbeliais labai sena. Ji taip įaugo mums į sąmonę, kad iki šiol melsvus ir mėlynus atspalvius laikome neatsiejamais nuo berniuko garderobo, žaislų ir net interjero akcentų. Ši graži, ramybę spinduliuojanti spalva gali padiktuoti net ir gimtadienio temą, tokiu atveju jį nuspalvinti dangiška spalva bus visai paprasta. Ar pasirengę melsvam iššūkiui?
  Plačiau
 • Princesės gimtadienis
  Kai vienos televizijos laidos metu vedėjas paklausė penkiametės žavuolės, kuo ji norėtų būti užaugusi, ji net nemirktelėjusi užtikrintu balsu atšovė: PRINCESE! Ech, tas nuostabus vaikiškas nuoširdumas... Jau po kelerių metų ši mergaičiukė apie savo ateitį tikrai svarstys kur kas racionaliau, bet šiandien jai galima norėti būti viskuo, net ir rožine princese.
  Plačiau
 • Žaviosios katytės (Hello Kitty) gimtadienis
  Penkių obuolių ūgio, trijų obuolių svorio maža mergaitė-katytė auksine širdimi. Jai patinka kepti sausainius, groti pianinu. Ji svajoja vieną dieną tapti pianiste arba poete. Susipažinkite, tai Hello Kity – žavi balta katytė. Su ja užaugo net kelios kartos mergaičių, bet Hello Kitty populiarumas neblėsta iki šiol.
  Plačiau
 • Stebuklingas fėjos gimtadienis
  Ar dar tikite stebuklais? Bet apsižvalgykite – jie kartais dar vis nutinka? Gal tai paslaptingųjų fėjų darbas? Kaip ten bebūtų – tikėti stebuklais kartais visai smagu. Tad leiskite jais kuo ilgiau tikėti ir savo vaikams. Juk būtent jų akyse jūs galite virsti tikrais stebukladariais, pavyzdžiui, surengdami įsimintiną, kupiną netikėtumų gimtadienį savo dukrelei, svajojančiai tapti fėja.
  Plačiau
 • Mikės Pūkuotuko gimtadienis
  Linksmas ir kartais filosofiškas meškutis Mikė Pūkuotukas vaikystėje džiugino ne vieną, dabar jau suaugusiųjų kartą. Pūkuotuko ir jo draugų nuotykius ir šiandien mažieji mielai seka animacinių filmų serijose arba klauso skaitomų pasakų. Mikės gimtadienis – linksmas, spalvingas ir, žinoma, labai saldus.
  Plačiau
 • Kempiniuko gimtadienis
  Po vandeniu su savo draugais gyvenantis animacinio filmo herojus Kempiniukas Plačiakelnis labai mėgstamas vaikų visame pasaulyje. Kempiniuko gimtadienio šventę savo penkiamečiam sūnui surengė net garsioji aktorė Tori Spelling. “Švenčių Miestas“ padės jums suorganizuoti tikrai ne prastesnį vakarėlį!
  Plačiau
« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba