PradžiaDrugeliai

Drugeliai

 Švelnus drugelio prisilietimas Jūsų romantiškai šventei ar renginiui

Ištirpus paskutiniams žiemos pėdsakams į Švenčių miestą ateina pavasaris. Žinoma – ne tuščiomis, o su pilnais tinklais žavingų, trapių, romantišką meilę primenančių drugelių jūsų gražioms šventėms ar renginiams papuošti (vestuvėms, krikštynoms, mergaičių gimtadieniams, fotosesijoms ir kt.)

Tad nepamirškite, jog nuo šiol, pavasarį ir vasarą, drugeliai skraido ne tik pilve ir laukuose, bet ir mūsų parduotuvėse... Pavasariška naujovė – pradedame dekoratyvinių drugelių gamybą automatinėmis pjaustymo staklėmis ir lazeriu. Šių technologijų dėka galėsime pagaminti smulkias puošybos detales (tokias kaip drugelius bei kitus patrauklius vabalus, širdeles, raideles ir visas kitas dekoro detales, gaminamas iš popieriaus ar kartono). Ši gamybos technologija leidžia išpjaustyti popieriuje pačias mažiausias detales ir sukurti žavingus skylėtus, ornamentus įvairiausioms puošybos detalėms.

Švenčių mieste ir Balionų šalyje jūsų laukia margaspalvis ir platus drugelių pasirinkimas. Kol kas bus gaminami 24 spalvų, 3 rūšių ir 3 dydžių popieriniai drugeliai. Galėsite rinktis iš ryškių ir pastelinių, matinių, blizgių bei permatomų peteliškių. Pastelinės spalvos (rausvos atspalviai, žydra, salotinė balta-perlinė, šampaninė, permatoma-matinė) puikiai tiks romantiškoms vestuvėms, mažųjų krikštynoms, gimtadieniams. Tviskančios ir žaižaruojančios spalvos (sidabrinė, auksinė) – tiems kurie nori sužibėti. Tamsios drugelių spalvos patiks norintiems išsiskirti ir nustebinti šventės dalyvius (Pavyzdžiui – violetinė, vyšninė (bordo), juoda), o subtiliems ir stilingiems tiks – varinė, matinė-žalia, matinė-ruda ir kitos panašios spalvos.

Jei sunku išsirinkti – pagalvokite apie kitas šventės detales. Su kuo besietumėte spalvas – ar tai bus geltoni pamergių bateliai, ar oranžiniai mandarinai, ar mėlynas dangus... Svarbu, ką jos Jūsų kompanijai reiškia, ar primena. Rinkitės tas spalvas, kurios sukelia, ar vėliau sukels sentimentus (gal šventės/renginio metu žydės kvepiančios alyvos, o gal kvepės mandarinais – visa tai sufleruoja šventės spalvą).

Visuomet galėsite pasirinkti tą drugelių spalvą, kuri bus artimiausia Jūsų šventės ar renginio tematikai ir nuotaikai. Be vargo suderinsite spalvas su kitomis šventės ir stalo dekoracijomis – servetėlėmis, kaspinais, staltiesėmis, žvakėmis, Pom Poms papuošimais, balionais ir kt. Jei nežinote, kur drugeliams šventėje ,,nutūpti‘‘, čia rasite šaunių idėjų. Labai dažnai drugeliai ,,nutupia‘‘ ant šventinio stalo: taurių, lėkščių, stalo įrankių, staltiesės. Jais puošiami smeigtukai ir šiaudeliai, taip pat baldai: stalo kėdžių atlošai ir šviestuvai. Praktiškai dažnai naudojami – kaip vardinės kortelės ar sveikinimai. Drugeliai taip pat gali plazdėti, kaip pakabinama dekoracija uždarose patalpose ar gryname ore – lauke. Pasirinkite lengvas plazdančius audinius ant kurių segsite ar kabinsite drugelius – neperkraukite detalėmis. Dažnai individualus, smulkiai išraižyto drugelio grožis atsiskleidžia vienspalviame ir detalėmis neperkrautame fone, o štai paprastesni – neraižyti drugeliai labiau tinka komponavimui ant sienos ar audinio, kai surenkamas visas drugelių būrys.

Įvairiaspalvės peteliškės taip pat gali papuošti kvietimus, gėlių puokštes ir pakuojamas dovanas. Su drugeliais lengva žaisti ir improvizuoti – dėl elegantiškų ir lankstomų sparnų jie tampa ,,labai patogūs“ erdvės atžvilgiu. Be to, kaip puošybos detalės yra labai universalūs – tinka įvairioms progoms. Naudojami stalo bei patalpų puošybai šventėse ir renginiuose, sienų dekorui vaikų kambariuose, fotosesijose ir t.t.

Drugelius ir kitokias dekoro detales pagal užsakymą gaminsime su sąlyga, jog minimali užsakymo suma ne mažesnė kaip 100 eurų. Tai puiki galimybė tiems, kurie nori didelės ir itin išskirtinės šventės išsirinkti asmenines dekoro detales. Na, o jei Jums reikia nedidelio kiekio – tikrai ne bėda, nes rasite daug jau pagamintų įvairiaspalvių drugelių Švenčių miesto ir Balionų šalies parduotuvėse. Visada padėsime Jums surasti ir išsirinkti tai ko ieškote. Drugelius galite įsigyti mūsų e-parduotuvėje. Dėl indvidualių užsakymų kreipkitės info@svenciumiestas.ltmailto:info@svenciumiestas.lt

 

 

 

« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba