PradžiaDekoravimas balionais

Dekoravimas balionais

Dekoravimas balionais yra labai jaunas verslas skaičiuojantis tik kelius dešimtmečius. Dekoravimo balionais pradininku laikomas Treb Heining, beja Lietuvių kilmės Amerikietis. Jis būdamas 15 metų, pardavinėjo balionus su heliu Dysneilende, kur jo pramogų parko sąvininkai paprašė papuošti balionais Disneilendo karnavalinę eiseną. Trebas Heiningas per valandą sugeba pripūsti heliu ir užrišti mazgu net 1000 lateksinių balionų per valandą, kai tuo tarpu pvz "Balionų šalies" dizainerės per valandą pripučia tik 500-700 balionų.

Puošyba balionais išpopuliarėjo visame pasaulyje devintąjame dešimtmetyje, o paskutiniaisiais metais vystosi milžininšku greičiu. Šiuo metu jau nieko nestebina balionų girlianda papuoštas parduotuvės įėjimas, ar puokštę skraidančių balionų dovanų nešantis kostiumuotas verslininkas gatvėje. Kadangi dekoravimas balionais yra specifinis verslas tai norint juo užsiimti reikia nemažai žinių ir patirties. Tačiau, kaip sakoma, ne šventieji puodus lipdo, ir kuo toliau tuo daugiau žmonių nori išmokti dekoruoti balionais savo šventes patys. Atsižvelgdami į tai "Balionų šalies" sąvininkai nusprendė įkurti "Balionų šalies akademiją" kurioje moko dekoruoti balionais, ne tik norinčius pradėti savo verslą, bet ir visus megėjus. Mes tikime, kad jei kiekvienoje švetėje vaikus ir suaugusius džiugins balionai, išlošime mes visi.

Balionų dekoracijos gali papuošti jūsų šventę, bet jei balionai bus nekokybiški, tai yra neįmanoma misija. Didžiausias lateksinių balionų gamintojas pasaulyje "Pionieer balloon company" gamina specialiai dekoravimui tinkamos, aukščiausios kokybės balionus Qualatex. Šiuos balionus dekoravimui renkasi didžioji dalis profesionalių dekoratorių. "Balionų Šalies" dizainerės jau daugiau nei 10 metų dirba tik su Qualatex balionais, kas leidžia joms sukurti neitikėtinas dekoracijas ir kompozicijas.

Papuošimai iš balionų turėtų atitikti renginio temą, spalvos derėti prie aplinkos, bei tarpusavyje. Naudodami kokybiškus balionus ir pasitelkę ilgametę patirtį mes sugebame sukurti įspūdingas dekoracijas iš balionų, nustebinti savo klientus ir sužavėti renginio svečius. Pasirinkite profesionalus, ir mes nuspalvinsime jūsų renginius ryškiomis ir nuotaikingomis spalvomis.

« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba