PradžiaDangaus žibintai

Dangaus žibintai

Pildantys svajones dangaus žibintai

Net 1200 dangaus žibintų pakilę virš Vilniaus Katedros aikštės nušvietė naktinį dangų. Šio fantastiško renginio organizatoriai pasirinko kokybiškus "Balionų Šalies" dangaus žibintus importojamus iš Tailando.

Dangaus žibintai (arba dangaus švietuvai) pasiekė Europą iš Kinijos. Pastarojoje šie maži stebuklai naudojami jau nuo senų laikų - ne tik gražiam reginiui sukurti, bet ir pranešti dievams apie slapčiausius savo troškimus.

Dangaus žibintai Jums padės sukurti puikų efektą, kuris ilgai išliks atmintyje. Dangaus žibintų leidimas į orą - ne tik stulbinančio grožio reginys, bet ir įsimintinas simbolinis aktas: ant jų kupolų užrašomi norai ar palinkėjimai gali gražiai įprasminti jūsų šventę, o galbūt netgi tapti pagrindiniu jos akcentu.

Dangaus žibintais naudotis labai paprasta: tiesiog uždekite kuro kasetę, luktelėkite kol kupolas prisipildys karšto oro ir paleidę iš rankų leiskite žibintui pakilti. Labai svarbu tai, jog kuriant šį nepakartojamą reginį tiesiogiai prie jo prisideda kiekvienas šventės dalyvis. Tad jūsų renginio svečiai ilgam nepamirš patirtų įspūdžių.

Šiais įstabiais dangaus šviesuliais galite paįvairinti įmonės šventę, privatų draugų vakarėlį, gimtadienį ar vestuves. Įteikite kiekvienam dalyviui po žibintą, leiskite užrašyti slaptą svajonę ir stebėkite, kaip visi jūsų norai kyla į žvaigždes. Sakoma, kad jie iš tikrųjų pildosi!

Kokybiški ir saugūs dangaus žibintai

"Balionų Šalies" ir "Švenčių Miesto" dangaus žibintai yra ekologiški, patikimi ir saugūs. Jų gamybai naudojamos medžiagos - ryžių popierius, natūralus vaškas, greitai suyra ir nepadaro jokios žalos aplinkai. Dangaus žibinto kupolas pagamintas iš ugniai atsparios medžiagos, o liepsna dega tik žibintui kylant į viršų. Dangaus žibinto degimo trukmė apie 10 minučių, o kilimo aukštis apie 100 metrų.

"Balionų Šalis" atstovauja didžiausią pasaulyje dangaus žibintų gamintoją, todėl visada gali pasiūlyti kokybiškus dangaus žibintus už gerą kainą. Dangaus žibintus galite įsigyti visose "Balionų Šalis" parduotuvėse, "Švenčių Miestas" prekybos centre arba el. parduotuvėje. Dėl didesnio dangaus žibintų pirkimo (nuo 200 vienetų) kreipkitės į mūsų didmeninės prekybos padalinį.

Dangaus žibintų nuotraukų galerija

Dangaus žibintų video galerija

« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba