PradžiaBalionų puokštės

Balionų puokštės

Nustebink ir pradžiugink savo artimą - padovanok balionų puokštę!

Balionų puokštės

"Balionų Šalies" specialiai Lietuvai sukūrė ir pritaikė įvairių tematikų balionų puokštes ir dekorus, kuriuos galite užsisakyti su pristatymu į vietą ar atsiimti "Balionų Šalies" parduotuvėse ar "Švenčiu Miestas" prekybos centre. Balionų puokštės sukurtos taip, kad pralinksmintų ir atkreiptų visų dėmesį, tačiau tuo pat metu užimtų kuo mažiau vietos ant stalo ir netrukdytų bendravimui.

Balionų puokštės - tai puikus būdas norintiems papuošti renginio vietą, nesvarbu ar tai būtų restoranas, naktinis klubas ar kaimo turizmo sodyba. Balionų puokštės tai patogus būdas sutaupyti. Balionų puokštė kainuos pigiau nei pirkti tuos pačius balionus atskirai, be to, Jums nereikės samdyti dekoratorių - viską atliks "Balionų Šalies" profesionalūs dekoruotojai.

Balionų puokštė - tai originali dovana. Įteikite balionų puokštę ir nustebinkite savo artimą ar kolegą, nesvarbu, gimtadienio, vardadienio ar bet kokios kitos šventės proga.

Balionų puokščių užsakymas ir pristatymas

Įsigyti arba užsisakyti su pristatymu į vietą balionų puokštes galite visose "Balionų Šalies" parduotuvėse, "Švenčių Miestas" prekybos centre, o taip pat telefonu 8 (5) 277 2797 arba el. paštu info@balionusalis.lt.

Balionų puokštės pristatomos visomis darbo ir išeiginių dienomis (švenčių dienomis nepristatomos).

 

« Atgal

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes

Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba