PradžiaBalionai

Balionai

"Balionų Šalis" – vardas, kalbantis pats už save. Iš balionų mes padarysime viską, ką tik įmanoma padaryti!

Visa tai ir dar daug daugiau įvairiausių ir išmoningiausių balionų panaudojimo būdų savo klientams gali pasiūlyti "Balionų Šalis".

"Balionų Šalis" yra išskirtinė JAV įmonių "Qualatex" bei "Amscan-Anagram Inc." produkcijos atstovė Lietuvoje. Šie balionai dėl savo kokybės, tvirtumo ir ekologiškumo yra vieni labiausiai vertinamų pasaulyje. "Balionų šalis" juos pučia specialiais elektroniniais kompresoriais, kurie leidžia išgauti labai taisyklingą formą. To dėka, iš mūsų balionų sukurtos dekoracijos išlaiko savo formas net dvi savaites.

Jūs net negalite įsivaizduoti, kokių neįtikėtinų galimybių Jūsų šventės paįvairinimui gali suteikti balionų dekoras. Tačiau tai puikiai įsivaizduoja "Balionų Šalies" dekoratorių komanda, visada pasiruošusi padėti Jums sukurti kažką unikalaus ir neužmirštamo. Jau daugiau kaip dešimtmetį įmonės dekoratoriai tobulinasi įvairiose pasauliniuose simpoziumuose, kur susipažįsta su rinkos naujovėmis, mokosi iš geriausių savo srities profesionalų, o neretai ir patys tampa mokytojais. Grįžę į Lietuvą visas įgytas žinias jie pritaiko praktikoje.

"Balionų Šalies Akademija" organizuoja balionų dekoravimo pamokėles vaikams ir suaugusiems. Linksmi personažai išmokys jus lankstyti iš balionų ivairiausius gyvūnėlius.

Naujiena Lietuvoje - šviečiantys balionai. Eurovizijos pusfinalio transliacijos metu Rotušės aikštėje į dangų pakilo net 100 šviečiančių balionų:

« Atgal
Kontaktai  e-parduotuvė "Balionų Šalis" parduotuvės  "Švenčių Miestas" prekybos centras Didmeninė prekyba